Jak możesz pomóc

Jest 5 głównych sposobów aby nam pomóc:

1. Przekazać nam 1% podatku podczas rozliczania się z podatku dochodowego.

2. Jeśli robisz zakupy przez Internet to skorzystaj z serwisu FaniMani.pl. Po zalogowaniu się (wystarczy to zrobić tylko raz) i wybraniu naszej fundacji jako obdarowywanej, bedziemy otrzymywać po kilka procent od każdej Twojej transakcji. Ciebie to nic nie kosztuje, sprawdzone!
Żółty banner 468x60

2. Można kliknąć banner poniżej, a następnie za pomocą prostego i automatycznego przelewu kartą lub ze swojego konta bankowego, jak podczas płatności przez Internet, przelać wybraną przez siebie kwotę dla naszej fundacji.
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

3. Można także zamieścić na naszej stronie reklamę. Na hasło w Google: „fundacja na rzecz osób niepełnosprawnych” wyskakujemy na 1 pozycji – jest to baza pod ruch, który dzięki reklamie możemy przekierować na Twoją stronę. Prowadzimy własną audycję w radio, co także zwiększa nasz zasięg.

4. Jeśli czujesz się gotów możesz także zostać wolontariuszem. Zgłoś swoją gotowość mailem na adres l.korwin (małpka) betoobe.com. Napisz w czym czujesz się mocny, kompetentny, co chciałby robić?

Jesteśmy otwarci na propozycje !

W sprawie współpracy z Fundacją osoba kontaktowa to Łukasz Korwin tel.kom. 504 274 629

 

Dlaczego właśnie nam powinieneś pomóc?

Z kilku prostych powodów:

1. jesteśmy jedną z niewielu fundacji działających dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Nie segregujemy osób, działamy też na rzecz integracji międzyśrodowiskowej.

2. jesteśmy niewielką fundacją, nie wydajemy na biuro, bo go nie mamy, działamy w oparciu o wolontariat.

3. mamy sporo podopiecznych, dla których prowadziliśmy unikalny projekt: Niedzielne Integracyjne Warsztaty Rehabilitacyjno-Artystyczne. Z braku środków musieliśmy projekt tymczasowo zawiesić. Oni czekają… Chcemy też upowszechnić wypracowaną przez nas i zaakceptowaną przez beneficjentów formułę warsztatów. To wymaga pieniędzy…

4. otrzymujemy wiele listów od osób naprawdę potrzebujących pomocy. Dzięki Twojej wpłacie będziemy mogli wspomóc tych, którzy na to naprawdę zasługują  To dzięki właśnie środkom z 1% udaje nam się od dziesięciu już lat coraz lepiej służyć osobom niepełnosprawnym w Polsce.

5. prowadzimy cotygodniową audycję na żywo w internetowym radiownet.pl, chcemy rozwijać ten zakres naszej działalności. Oddziaływać na społeczeństwo w kierunku upowszechniania wiedzy o potrzebach i uwarunkowaniach osób niepełnosprawnych i sposobach niesienia im skutecznej pomocy.

W Twoich rękach jest nasza przyszłość!

Nie zmarnujemy powierzonych nam środków!!!

Sprawni – Fundacja na rzecz Osób Niepełnosprawnych

KRS: 0000149366

Konto do wpłat Citibank: 89 1030 1582 0000 0008 1216 1008

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *